PUBG Nedir?

2 87

Çeşitli haberlerde ismi geçen PC oyunu olan PUBG, Pc ve Mobil kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Hem mobil olarak telefon ve tabletlerde hem de bilgisayarda oynan oyun, ayrıca oyunda oynarken arkadaşlarınızla aynı anda sesli konuşma imkanı da sağlıyor.
PUBG’nin üç farklı sürümü mevcut. Bunlar Telefonlarda olan mobil sürümü, PClerde olan sürümü ve yine PClerde deseklenen fakat daha alçak grafik özelliklerine sahip olan PUBG Lite versiyonu..

Oyunun piyasaya düştükten sonra yüksek ilgi görmesi ile birlikte çıkan haberlerden dolayı PUBG nedir sorusu herkes tarafından merak ediliyor ve google da aranan konular arasındaki yerini alıyor.

PUBG’nin tüm versiyonlarında oyun içi sesli konuşma özelliği ile birlikte arkadaşlarınızla birlikte hem oyun oynayabilir hem de yazışarak sohbet edebilirsiniz.

PUBG’ de amaç hayatta kalmak. Bir savaş oyunu olan PUBG, oyuna giriş yaptıktan sonra size harita seçimi yaptırıyor seçtiğiniz harita 100 kişiden oluşuyor ve oyun başlamadan 1 dakika bekleme adası bulunuyor. 1 dakikanın ardından uçaktan haritada istediğiniz bölgeye atlayarak hayatta kalma mücadeleniz başlıyor. Haritada düştüğünüz bölgede bulunan evlerde olan silahlar ve mühimmatlar ile loot yapıp oyunda, haritada düşmanlarla karşılaşıyorşunuz. Hem tek kişilik hem de iki kişi aynı takımda dört kişilik takımlar halinde oynan oyun son yılların en popüler bilgisayar ve mobil oyunları arasındaki yerini alıyor

2 Yorumlar
  1. Uzay diyor

    Çok güzel bir açıklama olmuş

  2. ambaj diyor

    Uyyyy ne kadar da güzel anlatılmış

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku