Clash Royale Nasıl Oynanır?

CLASH ROYALE NEDİR?

0 343

Clash Royale – CR

Clash Royale kart temasıyla sürdürülen online taktik oyunudur. Clash Royale dünyasında Clans’ta daha önce karşılaştığımız pek çok kahraman bulunuyor.

Kahramanları kullanarak kalelerinizi korumak, düşman kaleleri indirmeye çalışmak mekaniğindeki Clash Royale, 180 saniye süresince düşmanın bütün kalelerini bitirmeyi hedefletiyor.

Nasıl klan kurulur?

 

Clash Royale’de kendi ekibinizi oluşturmak istiyorsanız 3+ seviyeden olmalısınız. Bunu halletmişseniz bin para ödeyerek klanı elde etmiş olursunuz. Düellolarda bu mevlayı toplayabilirsiniz.

Büyü kartları ve özellikleri

 

Clash Royale’in efsun itemleri düelloların geleceğini büyük ölçüde etkilerler. İlk zamanlarda fire ball ve arrows’a sahipsiniz. Zaman geçtikçe bu sayıyı arttırabilirsiniz.

Kahraman kartlar

Clash Royale dünyasında bulunan kahramanları uzak ve yakın menzilli şeklinde bölebiliriz.

Yapı kartları ve özellikleri

Clash Royale içerisinde 9 tane build itemi bulunur. İlk zamanlarda yalnızca “Cin Kulübesi” itemine sahipsiniz. Ayrıca build itemlerini kalelerinizi korumak amacıyla kullanmanız daha iyidir.

Balon kartı nasıl kullanılır?

Clash Royale içerisindeki efsanevi şeklinde yer alan kartlardan biri balloon, sekiz yüz elli kupa elde ettiğinizde üçüncü alanla birlikte kullanabiliyorsunuz. Balloon, yukarıdan karşı kalelere yaklaşarak bombalamaya başlar ve kendisi aldığı zararlar sonucunda yok olurken kocaman bir bombayı düşürerek gider.

Kart seviyeleri nasıl artar?

 

Bütün düelloların ardından bir adet hazine sandığı kazanırsınız. Açtığınızda elde edeceğiniz geliştirme kartları ile para harcayarak kahramanlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Ben gidiyorum¿

İyi Eğlenceler ve Şanslar:)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku